Rowelove, czyli fototapety z motywem roweru!

Coraz szersze grono Polaków wsiada na rower, by z radością podróżować po rodzinnym drogach i bezdrożach. To właśnie jednoślady coraz częściej stają się także bohaterem różnego rodzaju dekoracji czy bibelotów. Nie inaczej ma się rzecz w przypadku fototapet, i tutaj rowerowe motywy królują!

Fototapety z motywem roweru jako naścienna ozdoba!

Nie da się ukryć, iż ten niezwykle popularny ostatnimi czasy motyw najczęściej pojawia się w klimacie i stylizacji vintage. Wszak jest to (obok elementów florystycznych, map czy też zabawnych printów i charakterystycznych kolorów) jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów tego typu ozdób. Oczywiście w tym przypadku na fototapecie widnieć powinien określony typ rowerów – model retro, z dawnych czasów. Trzeba przyznać, iż tego typu naścienna ozdoba jest w stanie wprowadzić do pomieszczenia niezwykły wprost klimat, nadać mu nowego blasku.

Bardzo dużą popularnością cieszy się egzemplarz Staromodny rower. Bardzo wyraźnie widać tu inspirowanie się tym, co dawne, stare, niewspółczesne. Wszak coraz więcej osób w naszym kraju właśnie tak pragnie urządzać wnętrza swoich domów oraz mieszkań – styl vintage zyskał ostatnimi czasy całe mnóstwo zwolenników.

Gdzie zamontować fototapety z motywem roweru?

Z powodzeniem ozdobią one ścianę pokoju nastolatka, gabinet przeznaczony do pracy, pokój dzienny, a nawet…przedpokój. Tego typu ozdoba ścienna jest na tyle uniwersalna, że bez trudu komponowała się będzie w różnego typu wnętrzach. Ważne tylko, aby dominował w nich odpowiedni styl – wszak w bardzo nowoczesnych przestrzeniach rower vintage niekoniecznie się sprawdzi. Aż chciałoby się usadowić na siodełku rowerowym i z radością wyruszyć przed siebie!

No comments yet.

Write a comment: