Jesteś cyklistą? Wybierz fototapety z motywem roweru!

Polacy ostatnimi czasy oszaleli wprost na punkcie jazdy na rowerze. Jednośladami kursują starsi i młodsi, codziennie widuje się zarówno modele sportowe, jak i miejskie. Trudno wszak się temu dziwić – jest to bowiem znakomity sposób na to, by przemieścić się z punktu A do punktu B zdrowo, stylowo i wygodnie. Aktywność fizyczną w tej właśnie formie wybierają całe rzesze osób. Tak, rower to zdecydowanie strzał w dziesiątkę i każdy, kto tylko może, powinien sobie ten pojazd sprawić.

Wielbiciele jednośladów a aranżacja wnętrz

Coraz częściej pragniemy, by wnętrza naszych odmów czy mieszkań nawiązywały do tego, jacy jesteśmy, do naszych pasji oraz zainteresowań, do tego, co lubimy, czym się zajmujemy, co jest naszym hobby. Niech zatem nikogo nie dziwi fakt, iż w sypialni czy pokoju dziennym zapalonego fana rowerów znaleźć można poduszkę z printem przedstawiającym ten właśnie jednoślad, że figurka w formie roweru zdobi komodę, że ma on pościel w rowery. Okazuje się jednak, że można pójść o krok dalej, wprowadzając swoja pasję…na ściany! Fototapety z motywem roweru od kilku sezonów są bardzo rozchwytywane, na szczęście jednak ciągle pojawiają się nowe interesujące modele, zatem każdy jest w stanie w ten właśnie sposób stylowo ozdobić swoje wnętrza.

Wybierz model pasujący do Twojego wnętrza!

Jeśli Twoja sypialnia urządzona jest w stylu industrialnym bądź loftowym, musisz znaleźć dokładnie taki model fototapety, który będzie komponował się w niej idealnie. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem okazuje się być https://www.fototap.pl/fototapety/3d/fototapeta-rower. Ten niezwykły model przedstawia starą, nadszarpniętą zębem czasu ścianę, o która oparta została stylowa kolarka – gwarantujemy, że będzie prezentował się wręcz fenomenalnie!

Wspomnijmy także o wnętrzach vintage, ich bowiem ostatnimi czasy zdecydowanie w naszym kraju nie brakuje. Okazuje się bowiem, że Polacy doceniają to, co minione, dawne, niedzisiejsze, pragnąc wprowadzić to i do aktualnej aranżacji wnętrz. W pomieszczeniu, w którym dominuje klimat retro, warto na pewno zamontować na którejś ze ścian interesujący model https://www.fototap.pl/fototapety/na-sciane/vintage-i-retro/fototapeta-staromodny-rower. To będzie bowiem przysłowiowy strzał w dziesiątkę, jesteśmy o tym przekonani w stu procentach!

Jeśli i Ty kochasz rower i nie wyobrażasz sobie bez niego życia, postaw na fantastyczne fototapety z jego motywem i odmień swoje wnętrza!

No comments yet.

Write a comment: