Print, który zawsze jest trendy, czyli fototapety w kropki!

iektóre motywy dekoracyjne są popularne tylko przez kilka sezonów, potem zaś odchodzą w zapomnienie i już nigdy nie powracają na salony. Z kropkami jest zupełnie inaczej. Są one bowiem tak popularne, że co pewien czas pojawiają się w sporej ilości polskich domów lub mieszkań w roli materiałów dekoracyjnych. Kropki to klasyk, bardzo często pojawiały się one na ścianach w latach pięćdziesiątych, nie brakuje ich także dziś, po siedemdziesięciu latach. Co takiego wyjątkowego mają w sobie, że tak chętnie po nie sięgamy?

Będzie stylowo, będzie ciekawie!

Z całą pewnością kropki są w stanie sprawić, że w pomieszczeniu zapanuje radosna atmosfera. Wszak print ten ma w sobie niesamowity czar, którego nie da się z niczym porównać. Choć to jeden z podstawowych motywów w świecie wzornictwa, przeszedł już niejedną metamorfozę i występuje dziś w bardzo wiele interesujących wydaniach. Dla każdego znajdzie się zatem coś interesującego, jesteśmy w o tym w stu procentach przekonani!

Możliwości jest wiele!

Jedni stawiają na niewielkie, dyskretne kropki na białym tle, inni natomiast decydują się na odrobinę szaleństwa, wybierając tym samym modele niezwykle kolorowe. Wszystko zależy rzecz jasna od tego, w jakim klimacie urządzone jest wnętrze, które pragniemy dzięki tym ozdobom udekorować. Zwykle nie jest polecane łączenie kropek z innymi wyraźnymi printami, niekiedy jednak i ono jest stosowane – zwłaszcza we wnętrzach, które miałyby uchodzić za niezwykle oryginalne, nietypowe, zaskakujące swoim wyglądem. Jeśli na przykład mamy do czynienia z pomieszczeniem, w którym odbywać się mają imprezy z udziałem dzieci, jak najbardziej dobrym rozwiązaniem okaże się zestawienie kropek na ścianach z kwiatkami, kratką czy paskami, na pewno efekt wizualny będzie zachwycający i spodoba się maluchom.

W jakich pomieszczeniach zastosować fototapety w kropki?

Bardzo często pojawiają się dziś one w polskich sypialniach. W tym przypadku warto zadbać o to, by był to model dość stonowany i spokojny, w przeciwnym razie bowiem możemy mieć problem z wieczornym zrelaksowaniem się czy szybkim zaśnięciem. Jednak model w stylu https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-stylowe-kropki jak najbardziej powinien się w sypialnianym wnętrzu świetnie komponować.

Bardzo ciekawie ów deseń komponował się będzie również w pokoju dziennym. Nawet tam, gdzie panuje minimalizm, jak najbardziej zastosować można tego typu rozwiązanie. Gdy na przykład fototapeta przedstawia kropki na betonie https://www.fototap.pl/tapety/fototapeta-kropki-na-betonie , będzie komponowała się wprost rewelacyjnie, gdy umieścimy ją za prostą szarą sofą.

Kropki to świetny pomysł na to, by w pomieszczeniu zapanowała fantastyczna atmosfera. Zawsze są na topie, postaw zatem na ten fantastyczny print!

No comments yet.

Write a comment: