Postaw na fototapety z motywem street art, obrazy Banksy’ego będzie modnie i kolorowo!

Idealnie wpisują się one w nowoczesne klimaty pokoju młodzieżowego, ale nie tylko. Polacy ostatnimi czasy pokochali estetykę street art i coraz częściej zapraszają ją do swoich domów lub mieszkań w formie stylowych ozdób naściennych. Dlatego też kompletnie nie dziwi nas to, że stylowych i kolorowych wzorów stale przybywa, a kupujący zyskują dzięki temu rewelacyjny sposób na to, by ciekawie urządzić wnętrza swoich domów lub mieszkań.

Niech sztuka ulicy zwycięży!

Początkowo tego typu modele nieśmiało pojawiały się wyłącznie w pubach, miejscach, gdzie spotyka się młodzież czy też w sklepach z deskorolkami lub też streetową odzieżą. Dziś jednak sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni, kolorowe wzory graffiti, napisy i ciekawe zdobienia weszły na salony, z cała pewnością nie zamierzając ich opuszczać!

Trzeba przyznać, że tego typu ozdoba naścienna niemal w każdym przypadku stanowić będzie najważniejszą dekorację w danym pomieszczeniu, dlatego należy zadbać o to, by zredukować ilość pozostałych do minimum. W przeciwnym razie bowiem moglibyśmy niejako przypadkiem uzyskać efekt kiczu czy też chaosu, a z całą pewnością nie o to nam chodzi.

Najpopularniejsze modele

W tym sezonie fototapet z motywami street art pojawiło się całe mnóstwo, zatem z pewnością jest w czym wybierać! Na uwagę zasługują nie tylko te bajecznie kolorowe, ale i nieco bardziej stonowane, przywodzące nieco na myśl twórczość Banksy’ego. Znakomicie będą one komponowały się zarówno w pokoju młodzieżowym, jak i w przedpokoju, ciekawym pomysłem okazuje się także zastosowanie ich w jadalni, by stała się ona pomieszczeniem o niezwykle oryginalnym i nietypowym charakterze.

Ostatnimi czasy klienci coraz częściej decydują się na zakup modelu https://www.fototap.pl/fototapety/na-sciane/street-art/fototapeta-street-art-graffiti. Ciekawa kolorystyka, ponadprzeciętna dbałość o każdy detal, solidność i wytrzymałość – wszystko to sprawia, że tego typu modele wyglądają nowocześnie i stylowo.

Warto z pewnością wspomnieć w tym miejscu również o kultowym już modelu https://www.fototap.pl/fototapety/na-sciane/street-art/fototapeta-street-life. Bajecznie kolorowy, idealnie wprost sprawdzający się w roli dekoracji w pokoju nastolatka. Sztuka ulicy inspiruje, zachwyca, zdumiewa.

Jeśli zatem i Ty pragniesz urządzić swoje wnętrza w niebanalny sposób, koniecznie postaw na tego typu modele. Wniosą one do pomieszczeń całe mnóstwo pozytywnej energii!

No comments yet.

Write a comment: