Fototapety z motywem ptaków i ich rosnąca popularność

Ptaki są zwierzętami wyjątkowymi pod każdym względem. Symbolizują bowiem wolność, pogoń za marzeniami, beztroski lot, lekkość i wzniosłość. Nic zatem dziwnego, iż tak często pojawiają się one jako motyw przewodni fototapet znajdujących się w domach, mieszkaniach bądź też biurach Polaków. Sprawdźmy zatem, w jakiego typu wnętrzach sprawdzą się one najbardziej!

Gdzie umieścić fototapety z motywem ptaków?

Bardzo dobrze będą się one komponowały chociażby w urządzonej w stylu vintage bądź glamour sypialni młodej kobiety. Stanowią wówczas bowiem idealne uzupełnienie aranżacji całego wnętrza, podkreślając jego niebanalny charakter. Znakomitym przykładem takiego właśnie rozwiązania może być chociażby kultowy egzemplarz Vintage birds , wyróżniający się daleką od banalności kolorystyką i fantastycznymi printami. Wszak prócz ptaków, będących rzecz jasna głównymi bohaterami, pojawia się też typowa dla stylu vintage klatka, elementy florystyczne oraz napisy. Całość robi znakomite wrażenie na obserwatorach!

Fototapety z motywem ptaków a efekt dynamizmu i energii

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż ten właśnie motyw można znakomicie wykorzystać do tego, aby wprowadzić do pomieszczenia ogromną dawkę energii i dynamizmu. Wszak przecież to właśnie ptaki są zwierzętami, które ciągle są w ruchu (w odróżnieniu chociażby do przesypiających większość swojego życia domowych kotów). Przykład? Ognisty ptak jest w stanie odmienić urządzone z dużą dawką prostoty i minimalizmu wnętrze, dodając mu charakteru i nieco drapieżności.

Fototapety z motywem ptaków – mnóstwo możliwości

Nie od dziś wiadomo, iż ten właśnie temat od wieków poruszany był w sztukach plastycznych. Dziś ptaki bardzo często zdobią ściany naszych domów właśnie w postaci fototapet, co bardzo nas cieszy!

No comments yet.

Write a comment: