Miłość kwitnie…także na ścianach! Obrazy z miłosnymi motywami

Myliłby się ten, kto sądziłby, że cieszą się one popularnością jedynie w okresie przed walentynkowej gorączki. Wszak obrazy, których motywem głównym jest miłość (wyrażana słownie bądź piktogramami), cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Wybierają je najczęściej kobiety, wszak to one zwykle lubią dekorować mieszkania w stylu glamour, prowansalskim czy vintage, a miłosne motywy idealnie się w owe klimaty wpisują.

Obrazy z miłosnymi motywami dla każdego

Duże, małe, średniej wielkości – tak, by nadawały się zarówno jako dekoracja naścienna do bardzo obszernego salonu, jak i maleńkiego pokoiku. Obrazy z tym właśnie motywem to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Wprawiają bowiem domowników w bardzo wesoły i radosny nastrój, na każdym wręcz kroku przypominają o wyznawaniu i okazywaniu sobie uczuć. Na przykład egzemplarz Vintage love , stworzony w szalenie modnym ostatnimi czasy stylu – trzeba przyznać, iż wspaniale będzie komponował się na ścianie, dając efekt świeżości, lekkości i delikatności.

Pomysł na dekorację salonu czy gabinetu – obraz z miłosnymi motywami

Motywy miłosne świetnie nadają się także jako dekoracja do salonu masażu, fryzjerskiego czy kosmetycznego, czyli wszędzie tam, gdzie klientkami są zwykle kobiety. Cenią one ten sposób ozdabiania przestrzeni. Na przykład Shine of love będzie tu strzałem w dziesiątkę!

Obrazy z miłosnymi motywami – połączenie wzorów

A gdyby tak na jednym obrazie umieścić motyw miłosny oraz florystyczny? Tak, to idealny mariaż, który da nam niezwykłe wprost efekty wizualne. Przykład? Pełne uroku Lawendowe love. Chciałoby się krzyknąć: Love is in the air!

No comments yet.

Write a comment: