Niech świat będzie w zasięgu Twojej ręki – fototapeta mapa świata 3d!

 

fototapeta mapa świata 3d

Mapy od dawna fascynowały ludzi. Chętnie rysowano je już w czasach najdawniejszych, wieszano na ścianach nawet w średniowieczu. Wszak jest w nich jakaś trudna do opisana magia – gdy na nie patrzymy, możemy rozmyślać o podróżach w najdalsze rejony globu, myśleć o tym, gdzie chętnie byśmy się w danym momencie znaleźli, planować wyprawy. Mogłoby się wydawać, że mapy w roli ozdób naściennych to tyko egzemplarze w stylu vintage czy retro, nie jest to jednak prawda. Spotykamy bowiem i szereg modeli bardzo nowoczesnych, idealnie sprawdzających się we wnętrzach urządzonych w klimacie loftowym czy minimalistycznym. Nierzadko mapy świata prezentowane na fototapetach 3d to także istna feeria barw, świetnie będą komponowały się również we wnętrzach eklektycznych. Modele z gustownym połyskiem i elegancją natomiast ozdobią z pewnością niejeden urządzony w stylu glamour pokój czy gabinet.

Do jakich wnętrz nadają się fototapety mapa świata 3d ?

Tak naprawdę świetnie sprawdzą się one na bardzo różnych przestrzeniach. Wiele osób montuje je na którejś ze ścian w pokoju dziennym, gdyż w tym właśnie pomieszczeniu spędzamy zwykle wiele czasu w ciągu dnia, tutaj rozmawiamy, przyjmujemy gości, relaksujemy się. Zadbajmy zatem o to wnętrze w należyty sposób.

Mapy świata w wersji trójwymiarowej niezwykle często pojawiają się i w sypialniach Polaków. Wszak nie od dziś wiadomo, że na to pomieszczenie należy położyć spory nacisk, wszak jego stylowe urządzenie na pewno przyniesie nam wspaniały wieczorny relaks, spokojny sen i radosny poranek.

Fototapeta mapa świata 3d to także przysłowiowy strzał w dziesiątkę, gdy w grę wchodzi przeznaczony do pracy gabinet. Zwykle tego typu ozdoby utrzymane są w spokojnej kolorystyce, a zatem sprzyjają jak najbardziej działaniom twórczym, nie rozpraszając nas.

A może taka stylowa ozdoba naścienna pojawić się powinna w przedpokoju? Jak najbardziej! Tego typu wnętrze to wszak wizytówka każdego domu czy mieszkania, pomieszczenie, które ma zapraszać gości do wejścia dalej, poczucia się niczym u siebie. W tym przypadku również warto postawić na takie właśnie rozwiązanie, ciesząc się jego wyjątkowością.

Fototapety 3d przedstawiające mapę świata to również dobra ozdoba do pokoju ucznia – szczególnie wtedy, kiedy pasjonuje się on geografią. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy wybierze on dla siebie którąś z wersji utrzymanych w klimacie vintage czy też coś bardziej nowoczesnego. Pamiętajmy rzecz jasna o tym, by dobrać ją do klimatu panującego we wnętrzu, by efekt finalny był zachwycający.

Ile to kosztuje, czyli ceny fototapet 3d z mapami świata

Na szczęście wcale nie trzeba nadwyrężać mocno domowego budżetu, by móc nabyć tak stylową ozdobę. Ceny bowiem są bardzo atrakcyjne, udało się połączyć je w idealną całość wraz z wysoką jakością wykonania każdej z tych ozdób. Teraz każdy może mieć świat w zasięgu ręki, ozdobić stylowo swój dom czy mieszkanie, jednocześnie optycznie powiększając przestrzeń!

No comments yet.

Write a comment: