Twoje stare drzwi to istny dramat? Pomogą fototapety 3d na drzwi!

 

fototapeta 3d na drzwi

Nie da się ukryć, że nowe, stylowe i stworzone z wysokiej jakości materiałów drzwi to ozdoba każdego domu czy mieszkania. Zasada owa działa jednak w dwie strony, bowiem egzemplarze stare, nadgryzione zębem czasu, mocno zniszczone zdecydowanie szpecą. Dobrze byłoby wówczas wymienić je na nowe modele – jednak nie ukrywajmy, że wiąże się to z poniesieniem sporych kosztów. Na szczęście jednak istnieje również inna, znacznie prostsza opcja (i jednocześnie o wiele częściej wybierana). Mowa o zamontowaniu na owych brzydkich , starych drzwiach stylowej i modnej fototapety 3d na drzwi.

W jakiego typu wnętrzach sprawdzi się fototapeta 3d na drzwi?

Tak naprawdę we wszystkich typach wnętrz okaże się to świetnym rozwiązaniem. Bardzo często Polacy naklejają owe modele na drzwi znajdujące się w pokoju dziennym, w którym to najczęściej w rodzinnym gronie przebywają. Wybiera się zwykle niewiarygodnie piękne egzemplarze przedstawiające zapierające dech w piersiach pejzaże, zwykle są to widoki nadmorskie, górskie bądź leśne. W ten sposób można siedzieć wygodnie na sofie i jednocześnie czuć się niczym na wakacjach bądź weekendowym wyjeździe.

Stare i zniszczone drzwi kuchenne? Jest na to sposób! Wszak związane z kulinariami modele okażą się tuta wprost nieodzowne. Można wykorzystać tu między innymi egzemplarze przedstawiające bajecznie kolorowe i zdrowe owoce, aromatyczne ziarna kawy czy też apetyczne wypieki. Teraz wejście do kuchni stanie się prawdziwą przygodą!

Każdy rodzic dokłada wszelkich starań, by pokój jego dziecka prezentował się niczym z katalogu wnętrzarskiego, kupuje zatem stylowe meble i dodatki, starannie dobiera oświetlenie i elementy dekoracyjne. Na pewno jego pociecha będzie zachwycona, kiedy na drzwiach jej pokoiku pojawią się ulubieni bohaterowie baśni i kreskówek. Zamontowana fototapeta 3d na drzwi pokoju dziecięcego to zatem również przysłowiowy strzał w dziesiątkę.

Gdy chcemy odmienić nieco wygląd swojej nowoczesnej, urządzonej minimalistycznie i dużą dawka prostoty sypialni, postawmy na abstrakcyjne wzory i printy fototapet 3d. Podkreślimy w ten sposób niebanalny charakter owego wnętrza, a drzwi do niego będą prezentowały się naprawdę niepowtarzalnie.

Czy poradzę sobie z montażem?

To pytanie zadaje sobie w tej chwili wiele osób zastanawiających się nad tym, czy warto postawić na nowoczesne fototapety 3d na drzwi. Pragniemy jednak uspokoić wszystkich – jest to czynność niemalże banalnie prosta, taka, z którą każdy poradzi sobie bez problemu. Kiedy zatem patrzysz na drzwi w Twoim domu czy mieszkaniu i stwierdzasz, że nie wyglądają one najlepiej, daj im nowe życie, zastosuj fototapety 3d!

 

No comments yet.

Write a comment: