Powierzchnia przy schodach musi mieć styl! Fototapety 3d schody

 

fototapety 3d schody

Znajdujące się w naszych domach i mieszkaniach zakamarki znajdujące się przy schodach szalenie często traktowane są po macoszemu. Innymi słowy panuje tam nierzadko bylejakość, brak interesujących ozdób i rozwiązań decydujących o tym, że dobrze czujemy się w danym pomieszczeniu (niezależnie od tego, czy jest ono w klasyczny sposób zamknięte czy ma charakter otwarty). Co zatem zastosować w pobliżu schodów, by było stylowo i oryginalnie, nie wydając jednocześnie fortuny? Jest na to znakomity sposób!

Zamontuj fototapetę 3d, będzie pięknie!

Rozwiązanie nieoczywiste i bardzo gustowne, pozwalające na to, by przestrzeń zmieniła się z całkiem zwyczajnej w gustowną i niepowtarzalną. Fototapety 3d schody będą w stanie ozdobić ciekawie, sprawią, że wędrówka z parteru na pierwsze piętro (czy też z piętra pierwszego na drugie) stanie się prawdziwą przyjemnością. Przypomnijmy, że przy schodach zwykle mamy do czynienia z niedużymi przestrzeniami, a to właśnie fototapety 3d będą w stanie sprawić, że optycznie będą się nam one wydawały znacznie większe.

Jakie motywy są najpopularniejsze?

Oczywiście zawsze należy pamiętać o tym, by w całym domu panował jednolity styl, w przeciwnym wypadku bowiem nie uda się uniknąć efektu chaosu i braku spójności. Jest jednak szereg motywów, które sprawiają, że fototapeta 3d schody czyni znacznie bardziej interesującymi, powierzchnię znajdująca się wzdłuż nich czyniąc w odpowiedni sposób ozdobioną. Aby zakątek ów wydawał się (mimo niewielkich rozmiarów) całkiem spory, warto zastosować jasne kolory, które słyną ze swych powiększających optycznie właściwości. Motywy schodów, pięknych uliczek w południowoamerykańskich miejscowościach czy też cudowne pejzaże nadmorskie i górskie to typy, na które z całą pewnością warto postawić. W urządzonym nowocześnie domu czy mieszkaniu sprawdzą się natomiast

Jeszcze do niedawna jedynymi znanymi szerszej publiczności dekoracjami powierzchni znajdujących się przy schodach były obrazki czy ramki ze zdjęciami. Nie ma jednak najmniejszych nawet wątpliwości, że zamontowanie stylowych fototapet 3d to rozwiązanie znacznie bardziej nowoczesne, pozwalające na zmianę charakteru owego zakątka o sto osiemdziesiąt stopni. Na szczęście ich montaż jest bardzo prosty, trwa krótko i nikt nie powinien mieć z nim problemów. Nadeszła zatem pora na to, by wnętrze przy schodach nabrało niezwykłego blasku!

No comments yet.

Write a comment: