Dekoracje uniwersalne, modne, stylowe – fototapety przestrzenne 3d!

 

fototapety przestrzenne 3d

Nie bez powodu tak często nazywa się je dekoracjami do zadań specjalnych. Wszak z całą pewnością nie są to po prostu zwyczajne ozdoby (takie, jak na przykład dekoracyjne poduszki na sofie czy też świeczki lub figurki). Trzeba przyznać, iż w jednym przedmiocie udało się w zachwycający sposób połączyć szereg zalet, w ten sposób powstały szalenie modne ostatnimi czasy fototapety przestrzenne 3d!

Dlaczego warto po nie sięgnąć?

Dzięki ich użyciu przestrzeń stanie się znacznie bardziej atrakcyjna wizualnie, powiększona optycznie, nowoczesna oraz stylowa. Każdy z owych ściennych akcentów powstał z wielką dbałością o detale, zaprojektowany został przez najlepszych specjalistów, którzy na temat designu na poziomie światowym wiedzą dosłownie wszystko. Dzięki temu fototapeta przestrzenna 3d stać się może stylową ozdobą przestronnego pokoju dziennego oraz niewielkiego przedpokoju, urządzonej w stylu glamour sypialni bądź rustykalnej kuchni. Wszystko zależy bowiem od tego, na który z wzorów się zdecydujemy i jakie będzie miał on sąsiedztwo po zamontowaniu na ścianie. Wszak pamiętajmy o tym, że ze swoistym pomieszaniem różnych klimatów mamy do czynienia wyłącznie w przypadku stylu eklektycznego, w innych zaś przypadkach należy trzymać się jednego klimatu, by nie dopuścić do efektu chaosu i przypadkowości.

Nie zapomniano rzecz jasna również o kwestiach typowo praktycznych, bowiem dostępne dziś fototapety 3d przestrzenne wykonane zostały z niezwykłą wprost solidnością, dzięki czemu są ponadprzeciętnie trwałe i wytrzymałe. Ich kolory nie blakną i nie tracą swojej intensywności. Okazuje się, że trójwymiar idealnie sprawdza się zarówno w niewielkich, jak i słusznych rozmiarów pomieszczeniach. Bardzo dobrze prezentuje się i w loftowych, industrialnych pokojach, jak i we wnętrzach urządzonych w klimacie vintage, prowansalskim czy retro.

Wybierz model dla siebie!

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się dziś motywy ścieżek, dróg czy uliczek – tego typu fototapety przestrzenne 3d nabywane są niezwykle często. Dlaczego? Odpowiedź wydaje się prosta, są one bowiem w stanie niejako przenieść nas do innego świata, innego kraju czy innej strefy klimatycznej, a my nie musimy nawet wychodzić z domu.

Ostatnimi czasy bardzo popularny jest też motyw kosmosu. Przyznać trzeba, że dzięki niemu pomieszczenie nabiera nowego charakteru, wydaje się znacznie obszerniejsze niż w rzeczywistości. Spora grupa klientów decyduje się również na zakup modeli przedstawiających abstrakcyjne wzory – wszak nic bardziej nie pasuje do nowoczesnych wnętrz, jak właśnie one.

Jak kształtują się ceny?

Na szczęście fototapety 3d przestrzenne z całą pewnością nie należą do kosztownych dekoracji ściennych, na ich zakup zatem każdy może sobie pozwolić. Montaż jest bardzo prosty, zaś efekty wizualne po umieszczeniu owych fototapet wprost bezcenne!

No comments yet.

Write a comment: